נטע (ש) שרותי רפואה בע"מ

נטע (ש) שרותי רפואה בע"מ הינה חברה המתמחה במתן שירותי אשפוז ביתי, שחרטה על דגלה את מחויבותה למתן טיפול הרפואי המקצועי, המתקדם והאיכותי לכל לקוחותיה.

היתרונות המרכזיים לחולה:

הפחתת החשיפה לזיהומים נרכשים בבית החולים

מניעת אישפוזים חוזרים

שיפור איכות חיי המטופל בחיק המשפחה הטבעית

טיפול פרטני אישי כנגד עומסי אשפוז בבתי החולים

יתרונות

יסודה של ''נטע"

יסודה של "נטע" הינו בחברת "רבגיל", שהוקמה ופעלה משנת 1987 בניהולו ובהנהגתו של מר אילן שריון והתמחתה במתן שירותי סיעוד ביתי ברמה הגבוהה ביותר על ידי למעלה מ- 1000 אנשי סיעוד, אחים ועובדים סוציאליים בשבעה סניפים שפעלו בצפון המדינה. על לקוחותיה של רבגיל נמנו מטופלי משרד הבטחון, הקרן לרווחת ניצולי השואה, המוסד לבל"ל וחברות ביטוח, אשר הביעו לאורך שנים שביעות רצון מהשירות הזמין והאיכותי.

 על בסיס איתן זה הוקמה "נטע" שצרפה לשורותיה שורה של מומחים, לרבות מומחים רפואיים בעלי שם ועתירי ניסיון בתחום הרפואה הפנימית והשיקום, והיא ערוכה להעניק מעטפת רפואית שלמה לכל מקרה בו, על פי דעת רופא מומחה, אשפוז בבית החולים אינו מהווה יתרון טיפולי לחולה בהשוואה לטיפול והשגחה במסגרת הביתית החמה המוכרת והמוגנת.

במסגרת האשפוז הביתי זוכה המטופל לקבל את כל שרותי הטיפול הרפואי הדרוש לו, וזאת ללא עלות לחולה ולמשפחתו אלא במימון הקופה אליה הוא משויך. מצויינות, אמינות, יושרה, זמינות, יחס אישי אנושי טיפול הנסמך על מיטב המומחים המקצועיים וקשר אישי עם החולה ובני המשפחה על פני כל שעות היממה הם מאבני היסוד בהתנהלותה של "נטע".

צוותי הגורמים המטפלים כוללים בין היתר

רופא פנימי, רופא שיקום, אחיות, פיזיותרפיסט, מרפא בעיסוק, קלינאי תקשורת, עובד סוציאלי ודיאטנית.

צוות מטפלים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי